Wystaw nam opinię

Nasze rekomendacje

Kurs diametralnie zmienił spojrzenie na problemy pacjenta i podejście terapeutyczne. Dysfunkcje pacjentów, leczą się szybciej i łatwiej. Terapia jest mało agresywna i przyjemna. Diagnostyka dużo bardziej kompletna i szczegółowa, zwracająca uwagę na rzeczywisty problem z jakim przychodzi pacjent, mimo wielu innych wcześniej odbytych szkoleń. Praktycznie i merytorycznie kurs prowadzony idealnie.
Kursant z Warszawy
- dobrze dobrany czas na części teoretyczne i części praktyczne
- ciekawie prowadzona część teoretyczna z przypadkami klinicznymi
- super podsumowanie!
- najlepiej prowadzone szkolenie na jakim byłem
Kursant z Warszawy
Szkolenie dużo wnoszące do pracy, otwierające nowe perspektywy pracy z pacjentem. Meteorytyka na najwyższym poziomie. Ciekawe dygresje. Skuteczność zaprezentowanych metod dużo wyższe niż innych metod. Przyspieszona praca z pacjentami.
Kursant z Warszawy
Szkolenie zupełnie inne od reszty. Nie daje gotowych odpowiedzi a pobudza do myślenia i pokazuje wiele połączeń neurofizjologicznych, na podstawie których, nie istnieją ciężkie przypadki. Bardzo dziękuję i polecam za ogrom wiedzy.
Kursant z Warszawy
Dzięki za uświadomienie mi jak diagnozować pacjenta i jak leczyć. Po tym kursie jestem bardziej zmotywowana do powrotu do nauki anatomii, bo bez tego ani rusz.
Kursantka z Warszawy
Szkolenie jest rewelacyjne. Ogrom wiedzy praktycznej i teoretycznej, przekazano w sposób przystępny i interesujący. Takich wykładów można słuchać godzinami. Wszystkie techniki wytłumaczone krok po kroku. Już po pierwszych modułach, praca z pacjentem w gabinecie zmienia się o 180°, co przynosi rezultaty. Jest to ogromna motywacja do dalszej nauki i doskonalenia się. Oczywiście widzimy się na stawach obwodowych.
Kursant z Warszawy
- duży zasób wiedzy w oparciu o anatomie,
- w bardzo dobry sposób przekazana wiedza teoretyczna jak i praktyczna,
- kurs przydaje się bardzo w leczeniu pacjenta, bardzo dobrze zagłębiłam swoją wiedzę, otworzyło mi to oczy na inny sposób leczenia pacjenta i patrzenia na dysfunkcje,
- diagnostyka pokazana w bardzo dobry przystępny sposób, a sposób teorii trafny i bardzo pomocny
Wiedza jaką zdobyłam, bardzo przydaje mi się w pracy. Kurs inny niż wszystkie. Daje ogromne narzędzie pracy, zmienia nastawienie do pacjenta, jego dolegliwości. Otwiera oczy i dzięki temu możemy leczyć pacjentów, a nie ślepo błądzić po jego ciele. To szkolenie pokazało mi kierunek, który chce wybrać.
Kursantka z Warszawy
Bardzo wartościowy kurs. Szukałem bardzo takiego kursu i go znalazłem. Otwiera oczy na prace z pacjentem w ujęciu holistycznym.
Kursant z Warszawy
Kurs uczy jak leczyć „szybko i skutecznie”. Wysoki poziom merytoryczny szkolenia, wyróżnia kurs na tle innych.
Kursant z Warszawy
Wiedza zdobyta na szkoleniu, bardzo przydaje mi się w codziennej pracy. Przynosi efekty, dzięki temu mogłam otworzyć swój warsztat pracy i poszerzyć go o te techniki. Z niecierpliwością czekam na stawy obwodowe.
Kursantka z Warszawy
To był najciekawszy i najpraktyczniejszy kurs, w jakim brałem udział. Nie tylko pod kątem sposobu pracy, ale przed wszystkim zrozumienia mechanizmów i procesów patologii i terapii. Jedyną rzeczą jaką żałuję, jest to, że nie decydowałem się na to szkolenie wcześniej.
Kursant z Warszawy
Szkolenie bardzo dobrze prowadzone merytorycznie. Duża ilość materiałów oraz wiedzy przekazywana w bardzo logiczny oraz zrozumiały sposób. Prowadzący wykazuje się dużym zaangażowaniem przy pokazywaniu oraz teoretycznym przekazywaniu technik. Według mojej opinii szkolenie na 5+.
Kursantka z Warszawy
Bardzo dobrze poprowadzony kurs. Dużo wiedzy merytorycznej przekazanej w bardzo przystępny sposób. Dużo przydatnych technik. Kurs pozwala holistycznie spojrzeć na człowieka. Otwiera nowe możliwości na uczenie. Wszystko bardzo dobrze wytłumaczone. Wyczerpujące odpowiedzi na pytania. Super, że można nagrywać. Zawsze jest możliwość do powrotu do kursu.
Kursantka z Warszawy
Szkolenia bardzo kompleksowe, uczące myślenia i rozumienia procesów zachodzących w organizmie. Techniki nauczania są moim zdaniem bezpieczne i przyjemne dla pacjentów. Zostaje tylko praktykować i doskonalić czucie.
Kursant z Warszawy
Kurs rewelacja, najlepszy na jakim byłem. Same konkrety – zero ściemy! Przekaz informacji na najwyższym poziomie, prowadzący super.
Kursant z Warszawy
Prowadzący posiada dużą wiedzę merytoryczną i praktyczną. Przekazuje ją rzetelnie, w zrozumiały sposób oraz z sercem. Wiedza ta sprawdza się w pracy z pacjentem i działa.
Kursant z Warszawy
Bardzo pouczający kurs. Bardzo dużo praktycznych informacji i technik pracy z pacjentem. Kurs zmienia spojrzenie na pacjenta i pracę z dysfunkcjami. Pozwala na globalną ocenę. Do tego wspaniała atmosfera pozwalająca przyswoić nową wiedzę. Możliwość nagrywania filmów pozwoli opanować i powtórzyć sobie zdobyte na kursie informacje. Kurs zainteresował mnie na tyle, że zapisałam się na „stawy obwodowe” żałuję tylko, że muszę czekać do czerwca 2019.
Kursantka z Warszawy
Bardzo dobre szkolenie. Dużo wiedzy podanej w przystępny sposób. Odpowiednia ilość przerw pozwala zachować skupienie na wykładach. Przez częste powtórki wiedza jest „wtłaczana do głowy”. Super, że są podawane przykłady z gabinetu i że można nagrywać (możliwość powtórek w domu).
Kursantka z Warszawy
Szkolenie bardzo dobre. Niesamowita wiedza Bogusława. Podobało mi się to, że wszystko było tłumaczone, nie było pytań zostawionych bez odpowiedzi. Indywidualne podejście prowadzącego przy nauce technik. Duża dawka motywacji, która napędza mnie do dalszej nauki. Dzięki!
Kursantka z Warszawy
Szkolenie oceniam bardzo pozytywnie. Mnóstwo wiadomości, zarówno teorii jak i praktyki. Duży plus za ciągłe odniesienia do anatomii i fizjologii oraz za możliwość filmowania. Przekazywane treści były zrozumiałe i bardzo ciekawe. Możliwe było zadawanie pytań i uzyskiwanie odpowiedzi.
Kursantka z Warszawy
Bardzo dobre szkolenie zarówno pod kontem merytorycznym jak i praktycznym. Zmienia sposób myślenia i postrzegania problemów pacjenta.
Kursantka z Warszawy
Bardzo solidna dawka wiedzy, w 100% poparta anatomią i neurologią, dzięki czemu żaden sposób pracy z pacjentem nie budzi wątpliwości. Jasne i klarowne tłumaczenie z ogromną cierpliwością. Widać chęć nauczania kursanta wszelkich technik i sposobów pracy i diagnozowania. Punktualnie i skrupulatnie.
Kursantka z Poznania
Bardzo wartościowy kurs, uczący terapeutycznego myślenia leczenia pacjenta a nie zmniejszania dolegliwości bólowych. Prowadzący szkolenie szczegółowo omawia i wyjaśnia wszystkie wątpliwości i pytania uczestników. Duży plus że uczestnicy mogą bez ograniczeń nagrywać.
Kursantka z Poznania
Kurs zmienił moje nastawienie do leczenia pacjenta. Wniósł bardzo dużo nowych informacji, na które wcześniej nie zwracałam uwagi przy diagnozie pacjenta. Forma kursu odpowiednia. Dużo zajęć praktycznych.
Kursantka z Poznania
Kurs bardzo dobry merytorycznie, dużo informacji, bardzo dobre demonstracje technik. Najlepszy kurs ever!
Kursantka z Poznania
Odpowiednie przekazywanie materiału. Nauka nowych technik dostosowana do potrzeb pacjentów. Prowadzący chętnie odpowiada na pytania kursantów, wyjaśnia materiał i techniki.
Kursantka z Poznania
Ze szkolenia jestem bardzo zadowolona, z całej organizacji również. Materiału było bardzo dużo i był dość trudny ale to już do opracowania przez nas, jak dla mnie jeśli chodzi o część praktyczną czasami było dużo technik na raz pokazywane i miałam później trudność z ich zapamiętaniem, jeśli byłoby po 2 techniki byłoby super, wtedy więcej bym zapamiętała z kursu a tak czasami był problem i musiałam więcej powtarzać w domu ale nie stanowiło to dla mnie jakiegoś większego problemu.
Kursantka z Poznania
W końcu znalazłam kurs, na którym zostały dokładnie wyjaśnione przyczyny dolegliwości. Czuję, że dostałam wiatr w żaglach. Jeszcze dużo pracy przede mną, ale jest dobra baza, dużo materiałów, szeroko pojęta wiedza i pomysł na pacjenta. Jestem bardzo zadowolona. Zapisuję się obiema rękoma na obwodówkę.
Kursantka z Poznania
Bardzo interesujące szkolenie przekazujące dużo informacji potrzebnych do pracy z pacjentem. W pełni satysfakcjonujące.
Kursantka z Poznania
Szkolenie na bardzo wysokim poziomie merytorycznym jak i organizacyjnym. Atmosfera szkolenia przyjazna dla kursantów i sprzyjająca przyswajaniu informacji. Wiele informacji, które zmieniają i pokazują nowe, lepsze spojrzenie na pacjenta i jego dolegliwości.
Kursantka z Poznania
Najlepszy kurs na którym byłam. Przekazywanie wiedzy w sposób ciekawy i zrozumiały. 100 % profesjonalizmu i ogrom wiedzy.
Kursantka z Poznania

Trzy proste kroki do skorzystania z naszych kursów i szkoleń
dla fizjoterapeutów oraz osteopatów

Trzy proste kroki do skorzystania z naszych kursów i szkoleń

01

Etap I - Kręgosłup - osteopatyczna diagnostyka i Leczenie

4 moduły

zobacz więcej >
02

Etap 2 - Stawy Obwodowe osteopatyczna diagnostyka i leczeniet

4 moduły

zobacz więcej >
03

Etap 3 - Terapia Trzewna, Integracja Osteopatyczna, Palpacja

każdy po 2 moduły

zobacz więcej >
KURSY
Warszawa
07.06.2024
Moduł I: 07.06-09.06.2024
Moduł II: 12.07-14.07.2024
Moduł III: 16.08-18.08.2024
Moduł IV: 13.09-15.09.2024
zapisz sie
KURSY
Lublin
27.09.2024
Moduł I: 27.09-29.09.2024
Moduł II: 18.10-20.10.2024
Moduł III: 08.11-10.11.2024
Moduł IV: 02.12-04.12.2024
zapisz sie
KURSY
Częstochowa
30.08.2024
Moduł I: 30.08-01.09.2024
Moduł II: 04.10-06.10.2024
Moduł III: 22.11-24.11.2024
Moduł IV: 17.01-19.01.2025
zapisz sie
KURSY
Warszawa
22.03.2024
Moduł I: 22.03-24.03.2024
Moduł II: 19.04-21.04.2024
zapisz sie
KURSY
Częstochowa
20.12.2024
Moduł I: 20.12-22.12.2024
Moduł II: 24.01-26.01.2025
zapisz sie
KURSY
Warszawa
27.05.2024
Moduł I: 27.05-29.05.2024
Moduł II: 12.07-14.07.2024
zapisz sie
KURSY
Rzeszów
06.09.2024
Moduł I: 06.09-08.09.2024
Moduł II: 08.11-10.11.2024
zapisz sie
KURSY
Rzeszów
14.02.2025
Moduł I: 14.02-16.02.2025
Moduł II: 28.03-30.03.2025
Moduł III: 16.05-18.05.2025
Moduł IV: 18.07-20.07.2025
zapisz sie
KURSY
Częstochowa
06.06.2025
Moduł I: 06.06-08.06.2025
Moduł II: 22.08-24.08.2025
Moduł III: 03.10-05.10.2025
Moduł IV: 14.11-16.11.2025
zapisz sie
Nasi instruktorzy

Nasi instruktorzy

Współzałożyciel i dyrektor programowy STILL Academy of Osteopathy, gdzie odpowiada za całokształt programu nauczania oraz dobór nauczycieli prowadzących. Były wykładowca w szkole osteopatii Flanders International College of Osteopathy oraz były wykładowca na wydziale Medycznym Uniwersytetu Rzeszowskiego.

 

Uznany autorytet w dziedzinie Osteopatii i Fizjoterapii w Polsce, wyszkolił i wykształcił ponad 7000 fizjoterapeutów z całego kraju. 
Konsultuje i leczy Pacjentów z całej Polski oraz specjalizuje się w przypadkach "nie do wyleczenia", które już niejednokrotnie udało się wyleczyć.

 

Od kilkunastu lat prowadził prywatny gabinet osteopatii i fizjoterapii, który przekształcił w prywatną wilospecjalistyczną klinikę - Humanicus Clinic, w której zatrudnia ponad 60 specjalistów medycyny, osteopatii i fizjoterapii.

 

Instruktor licznych autorskich kursów i szkoleń z terapii manualnej oraz osteopatii. Naucza także na podyplomowych szkoleniach dla Osteopatów – Mastercourse.


Z upodobaniem studiuje klasyczne nauki ojca osteopatii A.T Stilla oraz nieustannie doskonali swoją wiedzę z anatomii, neurofizjologii czy biochemii. Jest zdania, że doskonały Osteopata kształci i doskonali swoją wiedzę i umiejętności przez całe życie.

Uczestnik ponad stu szkoleń z zakresu osteopatii i medycyny manualnej. Współpracuje z licznymi klubami i sekcjami sportowymi, będąc czesto osobą decyzyjną o rodzaju i sposobie leczenia zachowawczego. Leczy na codzień Mistrzów Świata, Europy, Rekordzistów Polski, uczestników kadry Olimpijskiej,czy reprezentantów Polski w takich dysyplinach jak siatkówka, lekkoatletyka, koszykówka, piłka nożna, sporty walki, tenis, czy narciarstwo.

 

Prywatnie - fan motoryzacji i ciężkiej muzyki. 

Jakub Nowakowski jest absolwentem Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie, Wydział Rehabilitacji Ruchowej, kierunek – Fizjoterapia. Dodatkowo ukończył szereg szkoleń doskonalących oraz podnoszących umiejętności, aby jeszcze skuteczniej i szybciej pomagać swoim pacjentom. Zafascynowany osteopatią podjął naukę na FICO Polska. Pięcioletni proces kształcenia został zwieńczony uzyskaniem tytułu Dyplomowanego Osteopaty.

Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, by jeszcze skuteczniej pomagać swoim pacjentom we własnym gabinecie, który prowadzi od 10 lat. Zafascynowany relacjami i wzajemnym wpływem wielu układów ludzkiego ciała na siebie, od 5 lat asystuje Bogusławowi Mazurowi na szkoleniach „Kręgosłup – Osteopatyczna Diagnostyka i Leczenie” oraz „Stawy Obwodowe - Osteopatyczna Diagnostyka i Leczenie”

Jakub jest współprowadzącym nauczycielem kursu „Kręgosłup – Osteopatyczna Diagnostyka i Leczenie”.

Fizjoterapeuta i osteopata. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie na Wydziale Fizjoterapii. Student 4 roku Medycyny Osteopatycznej na Akademii Osteopatii w Krakowie. Od 5 lat asystent oraz organizator autorskich szkoleń Bogusława Mazura z zakresu diagnostyki i leczenia kręgosłupa oraz stawów obwodowych w Rzeszowie i Lublinie.

Uczestnik licznych kursów z zakresu medycyny manualnej i osteopatii. Na co dzień przyjmuje pacjentów w gabinecie Mazur Osteopatia i Fizjoterapia. W swojej pracy zwraca szczególną uwagę na kształtowanie świadomości zdrowotnej pacjentów. Prywatnie miłośnik gór, książek i gotowania.

Marcin jest współprowadzącym kurs „Stawy Obwodowe- Osteopatyczna Diagnostyka i Leczenie”

Fizjoterapeuta, dyplomowany terapeuta manualny oraz osteopata. Od Kilkunastu lat nieustannie kształci się i zdobywa doświadczenie w Polsce oraz za granicą. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku fizjoterapia, po studiach uczestniczył w licznych kursach doszkalających, a następnie ukończył 5-letni kurs w koncepcji Kaltenborn-Evjent zdobywając tytuł ortopedycznego terapeuty manualnego (OMT) oraz Flanders International College of Osteopathy, otrzymując z wyróżnieniem tytuł dyplomowanego osteopaty(D.O.), gdzie następnie w latach 2015 - 2017 był asystentem (FICO Polska).

Ukończył kilkadziesiąt osteopatycznych szkoleń podyplomowych MasterCourse. Od 6 lat zajmuje się pacjentkami w ciąży w Centrum Medycznym Żelazna przy szpitalu św. Zofii w Warszawie zaliczanym do najlepszych i najnowocześniejszych jednostek w kraju, jednocześnie prowadzi własną praktykę osteopatyczną w centrum Warszawy.

Bartek jest prowadzącym i współprowadzącym Szkolenia:

  • Palpacja Osteopatyczna
  • Osteopatyczna diagnostyka i leczenie Kobiet w Ciąży.
  • Integracja osteopatyczna.

Dominik Wrotniak jest absolwentem Flanders International Collage of Osteopathy, Ukończył także JWCCO - John Werhnam Collage of Classical Osteopathy w Maidstone w Anglii. Posiada tytuł FSCCO (Fellowship of Sutherland Cranial College of Osteopathy). Jest jedynym osteopatą z Europy Wschodniej, który przeszedł cała ścieżkę edukacyjną SCCO (Sutherland College of Osteopathy)

Przez wiele lat pracował dla Polskiego Związku Niepełnosprawnych START, Pracując ze sportowcami i przygotowując ich do imprez rangi Mistrzostw Świata iIgrzysk Olimpijskich w Atenach, Vancouver. Uczestnik misji medycznej na Olimpiadzie Pekin 2008

Dominik poprowadzi szkolenie HVLA - Manipulacji krótkodźwigniowych wg. Laurie Hartmana - Twórcy koncepcji manipulacji krótkdźwigniowych. 

Fabian jest Absolwentem Wydziału Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie. Obecnie kończy edukację osteopatyczna w w Flanders International College of Osteopathy w filią z Warszawie, gdzie po 5 latach studiów broni pracy dyplomowej na Dyplomowanego Osteopatę (D.O.). Aktywny uczestnik kilkunastu zaawansowanych szkoleń z zakresu terapii manualnej. Nieustannie podnosi swoją wiedzę i umiejetności, by jak najszybciej móc skutecznie pomagać swoim pacjentom. Fizjoterapii poświęca każdą wolną chwilę. 

Fabian jest Asystentem Bogusawa Mazura na szkoleniach:

  • Kręgosłup - Osteopatyczna diagnostyka i Leczenie 
  • Stawy Obwodowe - osteopatyczna diagnostyka i leczenie
  • Terapia Trzewna