REFERENCJE

Najlepszy kurs na którym byłam. Przekazywanie wiedzy w sposób ciekawy i zrozumiały. 100 % profesjonalizmu i ogrom wiedzy.

Kursantka z Poznania

 

Szkolenie na bardzo wysokim poziomie merytorycznym jak i organizacyjnym. Atmosfera szkolenia przyjazna dla kursantów i sprzyjająca przyswajaniu informacji. Wiele informacji, które zmieniają i pokazują nowe, lepsze spojrzenie na pacjenta i jego dolegliwości.

Kursantka z Poznania

 

Bardzo interesujące szkolenie przekazujące dużo informacji potrzebnych do pracy z pacjentem. W pełni satysfakcjonujące.

Kursantka z Poznania

 

W końcu znalazłam kurs, na którym zostały dokładnie wyjaśnione przyczyny dolegliwości. Czuję, że dostałam wiatr w żaglach. Jeszcze dużo pracy przede mną, ale jest dobra baza, dużo materiałów, szeroko pojęta wiedza i pomysł na pacjenta. Jestem bardzo zadowolona. Zapisuję się obiema rękoma na obwodówkę.

Kursantka z Poznania

 

Ze szkolenia jestem bardzo zadowolona, z całej organizacji również. Materiału było bardzo dużo i był dość trudny ale to już do opracowania przez nas, jak dla mnie jeśli chodzi o część praktyczną czasami było dużo technik na raz pokazywane i miałam później trudność z ich zapamiętaniem, jeśli byłoby po 2 techniki byłoby super, wtedy więcej bym zapamiętała z kursu a tak czasami był problem i musiałam więcej powtarzać w domu ale nie stanowiło to dla mnie jakiegoś większego problemu.

Kursantka z Poznania

 

Odpowiednie przekazywanie materiału. Nauka nowych technik dostosowana do potrzeb pacjentów. Prowadzący chętnie odpowiada na pytania kursantów, wyjaśnia materiał i techniki.

Kursantka z Poznania

 

Kurs bardzo dobry merytorycznie, dużo informacji, bardzo dobre demonstracje technik. Najlepszy kurs ever

Kursantka z Poznania

 

Kurs zmienił moje nastawienie do leczenia pacjenta. Wniósł bardzo dużo nowych informacji, na które wcześniej nie zwracałam uwagi przy diagnozie pacjenta. Forma kursu odpowiednia. Dużo zajęć praktycznych.

Kursantka z Poznania

 

Bardzo wartościowy kurs, uczący terapeutycznego myślenia leczenia pacjenta a nie zmniejszania dolegliwości bólowych. Prowadzący szkolenie szczegółowo omawia i wyjaśnia wszystkie wątpliwości i pytania uczestników. Duży plus że uczestnicy mogą bez ograniczeń nagrywać.

Kursantka z Poznania

 

Bardzo solidna dawka wiedzy, w 100% poparta anatomią i neurologią, dzięki czemu żaden sposób pracy z pacjentem nie budzi wątpliwości. Jasne i klarowne tłumaczenie z ogromną cierpliwością. Widać chęć nauczania kursanta wszelkich technik i sposobów pracy i diagnozowania. Punktualnie i skrupulatnie.

Kursantka z Poznania

 

Bardzo dobre szkolenie zarówno pod kontem merytorycznym jak i praktycznym. Zmienia sposób myślenia i postrzegania problemów pacjenta.

Kursantka z Warszawy

 

Szkolenie oceniam bardzo pozytywnie. Mnóstwo wiadomości, zarówno teorii jak i praktyki. Duzy plus za ciągłe odniesienia do anatomii i fizjologii oraz za możliwość filmowania. Przekazywane treści były zrozumiałe i bardzo ciekawe. Możliwe było zadawanie pytań i uzyskiwanie odpowiedzi.

Kursantka z Warszawy

 

Szkolenie bardzo dobre. Niesamowita wiedza Bogusława. Podobało mi się to, że wszystko było tłumaczone, nie było pytań zostawionych bez odpowiedzi. Indywidualne podejście prowadzącego przy nauce technik. Duża dawka motywacji, która napędza mnie do dalszej nauki. Dzięki!

Kursantka z Warszawy

 

Bardzo dobre szkolenie. Dużo wiedzy podanej w przystępny sposób. Odpowiednia ilość przerw pozwala zachować skupienie na wykładach. Przez częste powtórki wiedza jest „wtłaczana do głowy”. Super, że są podawane przykłady z gabinetu i że można nagrywać (możliwość powtórek w domu).

Kursantka z Warszawy

 

Bardzo pouczający kurs. Bardzo dużo praktycznych informacji i technik pracy z pacjentem. Kurs zmienia spojrzenie na pacjenta i pracę z dysfunkcjami. Pozwala na globalną ocenę. Do tego wspaniała atmosfera pozwalająca przyswoić nową wiedzę. Możliwość nagrywania filmów pozwoli opanować i powtórzyć sobie zdobyte na kursie informacje. Kurs zainteresował mnie na tyle, że zapisałam się na „stawy obwodowe” żałuję tylko, że muszę czekać do czerwca 2019

Kursantka z Warszawy

 

Prowadzący posiada dużą wiedzę merytoryczną i praktyczną. Przekazuje ją rzetelnie, w zrozumiały sposób oraz z sercem. Wiedza ta sprawdza się w pracy z pacjentem i działa

Kursant z Warszawy

 

Kurs rewelacja, najlepszy na jakim byłem. Same konkrety – zero ściemy Przekaz informacji na najwyższym poziomie, prowadzący super.

Kursant z Warszawy

 

Szkolenia bardzo kompleksowe, uczące myślenia i rozumienia procesów zachodzących w organizmie. Techniki nauczania są moim zdaniem bezpieczne i przyjemne dla pacjentów. Zostaje tylko praktykować i doskonalić czucie.

Kursant z Warszawy

 

Bardzo dobrze poprowadzony kurs. Dużo wiedzy merytorycznej przekazanej w bardzo przystępny sposób. Dużo przydatnych technik. Kurs pozwala holistycznie spojrzeć na człowieka. Otwiera nowe możliwości na uczenie. Wszystko bardzo dobrze wytłumaczone. Wyczerpujące odpowiedzi na pytania. Super, że można nagrywać. Zawsze jest możliwość do powrotu do kursu.

Kursantka z Warszawy

 

Szkolenie bardzo dobrze prowadzone merytorycznie. Duża ilość materiałów oraz wiedzy przekazywana w bardzo logiczny oraz zrozumiały sposób. Prowadzący wykazuje się dużym zaangażowaniem przy pokazywaniu oraz teoretycznym przekazywaniu technik. Według mojej opinii szkolenie na 5+.

Kursantka z Warszawy

 

To był najciekawszy i najpraktyczniejszy kurs, w jakim brałem udział. Nie tylko pod kątem sposobu pracy, ale przed wszystkim zrozumienia mechanizmów i procesów patologii i terapii. Jedyną rzeczą jaką żałuję, jest to, że nie decydowałem się na to szkolenie wcześniej.

Kursant z Warszawy

 

Wiedza zdobyta na szkoleniu, bardzo przydaje mi się w codziennej pracy. Przynosi efekty, dzięki temu mogłam otworzyć swój warsztat pracy i poszerzyć go o te techniki. Z niecierpliwością czekam na stawy obwodowe.

Kursantka z Warszawy

 

Kurs uczy jak leczyć „szybko i skutecznie”. Wysoki poziom merytoryczny szkolenia, wyróżnia kurs na tle innych.

Kursant z Warszawy

 

Bardzo wartościowy kurs. Szukałem bardzo takiego kursu i go znalazłem Otwiera oczy na prace z pacjentem w ujęciu holistycznym.

Kursant z Warszawy

 

- duży zasób wiedzy w oparciu o anatomie,
- w bardzo dobry sposób przekazana wiedza teoretyczna jak i praktyczna,
- kurs przydaje się bardzo w leczeniu pacjenta, bardzo dobrze zagłębiłam swoją wiedzę, otworzyło mi to oczy na inny sposób leczenia pacjenta i patrzenia na dysfunkcje,
- diagnostyka pokazana w bardzo dobry przystępny sposób, a sposób teorii trafny i bardzo pomocny

Wiedza jaką zdobyłam, bardzo przydaje mi się w pracy. Kurs inny niż wszystkie. Daje ogromne narzędzie pracy, zmienia nastawienie do pacjenta, jego dolegliwości. Otwiera oczy i dzięki temu możemy leczyć pacjentów, a nie ślepo błądzić po jego ciele. To szkolenie pokazało mi kierunek, który chce wybrać.

Kursantka z Warszawy

 

Szkolenie jest rewelacyjne. Ogrom wiedzy praktycznej i teoretycznej, przekazano w sposób przystępny i interesujący. Takich wykładów można słuchać godzinami. Wszystkie techniki wytłumaczone krok po kroku. Już po pierwszych modułach, praca z pacjentem w gabinecie zmienia się o 180°, co przynosi rezultaty. Jest to ogromna motywacja do dalszej nauki i doskonalenia się. Oczywiście widzimy się na stawach obwodowych.

Kursant z Warszawy

 

Dzięki za uświadomienie mi jak diagnozować pacjenta i jak leczyć. Po tym kursie jestem bardziej zmotywowana do powrotu do nauki anatomii, bo bez tego ani rusz.

Kursantka z Warszawy

 

Szkolenie zupełnie inne od reszty. Nie daje gotowych odpowiedzi a pobudza do myślenia i pokazuje wiele połączeń neurofizjologicznych, na podstawie których, nie istnieją ciężkie przypadki. Bardzo dziękuję i polecam za ogrom wiedzy.

Kursant z Warszawy

 

Szkolenie dużo wnoszące do pracy, otwierające nowe perspektywy pracy z pacjentem. Merytoryka na najwyższym poziomie. Ciekawe dygresje. Skuteczność zaprezentowanych metod dużo wyższe niż innych metod. Przyspieszona praca z pacjentami.

Kursant z Warszawy

 

- dobrze dobrany czas na części teoretyczne i części praktyczne
- ciekawie prowadzona część teoretyczna z przypadkami klinicznymi
- super podsumowanie!
- najlepiej prowadzone szkolenie na jakim byłem

Kursant z Warszawy

 

Kurs diametralnie zmienił spojrzenie na problemy pacjenta i podejście terapeutyczne. Dysfunkcje pacjentów, leczą się szybciej i łatwiej. Terapia jest mało agresywna i przyjemna. Diagnostyka dużo bardziej kompletna i szczegółowa, zwracająca uwagę na rzeczywisty problem z jakim przychodzi pacjent, mimo wielu innych wcześniej odbytych szkoleń. Praktycznie i merytorycznie kurs prowadzony idealnie.

Kursant z Warszawy